Třetí DVD přehrávač: Hyundai DV-5-P 602

Zkušenosti a zážitky

Petr Stehlík (c) 2005

Napsáno koncem srpna 2005

Úvod

Po brutálním rozčarování z minulého přehrávače jsem s velkými obavami vybíral jeho následovníka. Vzhledem k již nabytým zkušenostem jsem se rozhodl koupit to nejlevnější, co seženu, aby případné zklamání bylo co nejmenší. A tento Hyundai DV-5-P 602 byl za neodolatelnou cenu 999,- Kč.

Popis

Jednou větou o přístroji: tenký (slim), s levným displejem z pár sedmisegmentovek (takže některé texty na něm je legrace číst). Dálkové ovládání celkem použitelné. Výhodou je komponentní obrazový výstup a optický i koaxiální digitální zvukový výstup. V krabici byly, na rozdíl od předchozích přehrávačů, propojovací kabely - plný SCART a třížilový cinch s pozlacenými konektory. Fajn.

Dosavadní zkušenosti

Především, opět si můžu pouštět své DVD. Funguje všechno jak má. DVD menu, přepínání zvukových norem, atd. Velkým potěšením je file selector, který při prohlížení fotek nebo přehrávání MP3 zobrazuje názvy souborů v plné délce, tedy snad 30 nebo 40 znaků. Oproti předchozím přehrávačům je to příjemná změna. Uvidíme, co na něm najdu za vlastnosti či chyby po delším používání...

Kontakt

pstehlik@sophics.cz
Mnoho let neudržovaná homepage
Čtenářů